Jdi na obsah Jdi na menu
 


2011-11-13 Kroměříž II.kolo

13. 11. 2011

Pro letošní rok pro mne poslední závod v sezoně, A3, P30 a H v Kroměříži. Letošní listopad mimořádný velkou tlakovou výší s krásným slunným a celkem teplým počasím přímo nabádá ke ztrávení voného času na letišti. Už první kolo se vydařilo. Druhé sice museli být pro silný vítr přeloženo o týden ale to se Víťovi Hladilovi, pořadateli za LMK Kroměříž  určitě vyplatilo.
Odlétala se krásná soutěž v příjemné atmosféře, bez havárií a protestů.

I když se mi dnes moc nedařilo a do celkového maxima mi chyběla jedna sekunda hned z prvního startu. Po ránu to vůbec nenosilo a termika začala chodit až kolem 11 hodiny. Kdo letěl dřív nic nenachytal. Většinou až poslední starty byli s podporou termiky a to se odrazilo i ve výsledcích. Ostatní starty, i přes 3 prasklé svazky už byly naplno. 499 sekund je tak mým posledním letošním výsledkem. Na závěr jsem si dal ještě pět startů  z A3-kou. Jako obyčejně jsem měl problémy se starty. Nakonec se mi posledním startem uletě maximum a když zdraví a nohy dovolí budu rád soutěžit i v příštím roce.

Dobře obsazená kategorie A3 se rozlétávala jak ve druhém kole tak celkově. Hlavně rozlet celkově za dvě kola byl hodně dramatický. Všichni čtyři soutěžícíc měli problémy.  Během minutového pracovního času se obrátil vítr a všichni měli problém start uběhnout. Celkově byla kategorie v rukou F.Glozigy a kluků z Kroměříže. Házela přinesly vítězství pro mladého Mitáše. P30 jsem celkově vyhrál já.

Díky Víťo za pěkné závody a medaile pro vítěze. Konečně mám taky jednu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář